Uitroepteken
Schrijf je in voor de Doe-middagen in november!
SluitenSluit icoon

Schoolleiding UDO

UDO en UGO heeft een gezamenlijk managementteam en een schoolleiding per school.

Managementteam UDO en UGO

Directie:

Dhr. J.H. Podt
Directeur UGO
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Dhr. O. van Helden
Directeur UDO a.i.
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Algemene ondersteuning:

Dhr. J.J. van der Perk
adjunct-directeur
j.vanderperk@veluwseonderwijsgroep.nl

Kwartiermakers:

Dhr. T. Zoet
Kwartiermaker UGO
t.zoet@veluwseonderwijsgroep.nl

Mevr. Y. Zweverink
Kwartiermaker UDO
y.zweverink@veluwseonderwijsgroep.nl

Schoolleiding UDO

Directeur (a.i.)
Dhr. O. van Helden
bereikbaar via de directiesecretaresse,
mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwseonderwijsgroep.nl)

Teamleiders

De teamverdeling onder de teamleiders is als volgt:

Leerjaar 1 UDO
Mevr. Y. Zweverink
y.zweverink@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 2 Sprengeloo
Mevr. A.Liberg
a.liberg@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 3 Sprengeloo a.i.
dhr. R. Jonges
r.jonges@veluwseonderwijsgroep.nl

Leerjaar 4 Sprengeloo
Mevr. A. Visser
a.visser@veluwseonderwijsgroep.nl